Komunikaty prasowe

Informacje korporacyjne

  • Share

Polecany komunikat

EY na VI Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie

Informacje korporacyjne, 09 czerwca 2016

Tegoroczna, szósta już edycja, Europejskiego Kongresu Finansowego (EKF) odbędzie się pod hasłem „Kapitał XXI wieku”. Jak co roku, liczne grono ekspertów firmy doradczej EY weźmie aktywnie udział w kongresie, poprzez udział w panelach dyskusyjnych, których będą gospodarzami, moderatorami, komentatorami i prelegentami.

EY najlepszą firmą doradztwa podatkowego w Polsce wg „International Tax Review"

Informacje korporacyjne, 02 czerwca 2016

EY został wybrany najlepszą firmą doradztwa podatkowego w Polsce, otrzymując tytuł „Poland Tax Firm of the Year” w międzynarodowym rankingu „The European Tax Awards 2016”. Nagroda ta przyznawana jest za ciekawe i znaczące projekty dla danego kraju w ramach lokalnego doradztwa podatkowego, z uwzględnieniem środowiska międzynarodowego.

Finał pierwszej edycji konkursu dla studentów „Audit OdyssEY”, organizowanego przez Dział Audytu firmy doradczej EY

Informacje korporacyjne, 23 maja 2016

Ponad 1000 uczestników – studentów kierunków ekonomicznych – w 300 drużynach, 89 zespołów w drugim etapie i 10 w ścisłym finale, trudne case study, duże zaangażowanie, ciężka praca, ale również wiele zabawy, a na koniec cenne nagrody – 19 maja w Warszawie odbył się finał I edycji konkursu „Audit OdyssEY”, który został zorganizowany przez firmę doradczą EY. ...

Kancelaria EY Law wśród wyróżnionych firm prawniczych w międzynarodowym rankingu Legal 500

Informacje korporacyjne, 17 maja 2016

Kancelaria Prawna EY Law (Ernst & Young Tałasiewicz i Wspólnicy) znalazła się w tegorocznym rankingu Legal 500, tj. w prestiżowym, ogólnoświatowym rankingu kancelarii prawnych wydawanym przez brytyjską firmę Legalease.

Osiem paneli z udziałem doradców EY na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Informacje korporacyjne, 09 maja 2016

Od 18 do 20 maja w Katowicach odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy. W trzydniowym spotkaniu weźmie udział kilka tysięcy gości, w tym unijni komisarze, przedstawiciele rządów i liderzy opinii. Firma doradcza EY ósmy raz z rzędu jest partnerem wydarzenia.

EY najbardziej pożądanym pracodawcą wg specjalistów i menedżerów

Informacje korporacyjne, 27 kwietnia 2016

Aż 40% specjalistów i menedżerów biorących udział w badaniu Antal wskazało firmę doradczą EY jako najbardziej pożądanego pracodawcę w kategorii consulting. Także studenci wysoko oceniają EY jako miejsce pracy. W rankingu TOP100 Polish trendence Graduate Barometer 2016 firma znalazła się na 1. miejscu w branży usług profesjonalnych.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Stanisławska
Media officer
agnieszka.stanislawska2@pl.ey.com
EY
Rondo 1
00-124 Warsaw
http://www.ey.com/pl
tel: +48 22 557 62 09
mobile: +48 515 608 180

Spotkajmy się

Spotkajmy się tam, gdzie lubisz najbardziej. Dołącz do naszych społeczności!

Archiwalne komunikaty