Komunikaty prasowe

  • Share

Polecany komunikat

Raporty EY: Sport może napędzać gospodarkę – są korzyści ekonomiczne z imprez sportowych i działalności lig zawodowych

Raporty i ekspertyzy, 23 maja 2016

Angielska Premier League dała w 2014 roku brytyjskiej gospodarce 3,4 mld GBP wartości dodanej i brytyjskiemu sektorowi finansów publicznych 2,4 mld GBP w podatkach. Z kolei w 2015 roku Puchar Świata w Rugby zwiększył PKB Wielkiej Brytanii  o ponad 1 mld GBP.

Kancelaria EY Law wśród wyróżnionych firm prawniczych w międzynarodowym rankingu Legal 500

Informacje korporacyjne, 17 maja 2016

Kancelaria Prawna EY Law (Ernst & Young Tałasiewicz i Wspólnicy) znalazła się w tegorocznym rankingu Legal 500, tj. w prestiżowym, ogólnoświatowym rankingu kancelarii prawnych wydawanym przez brytyjską firmę Legalease.

Osiem paneli z udziałem doradców EY na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Informacje korporacyjne, 09 maja 2016

Od 18 do 20 maja w Katowicach odbędzie się Europejski Kongres Gospodarczy. W trzydniowym spotkaniu weźmie udział kilka tysięcy gości, w tym unijni komisarze, przedstawiciele rządów i liderzy opinii. Firma doradcza EY ósmy raz z rzędu jest partnerem wydarzenia.

EY najbardziej pożądanym pracodawcą wg specjalistów i menedżerów

Informacje korporacyjne, 27 kwietnia 2016

Aż 40% specjalistów i menedżerów biorących udział w badaniu Antal wskazało firmę doradczą EY jako najbardziej pożądanego pracodawcę w kategorii consulting. Także studenci wysoko oceniają EY jako miejsce pracy. W rankingu TOP100 Polish trendence Graduate Barometer 2016 firma znalazła się na 1. miejscu w branży usług profesjonalnych.

Raport EY: Kto za tym wszystkim stoi? 88% badanych chce znać faktycznych kontrahentów kryjących się za ich skomplikowaną strukturą biznesową

Raporty i ekspertyzy, 19 kwietnia 2016

Transparentność zyskuje na znaczeniu. Aż 9 na 10 ankietowanych przykłada wagę do kwestii identyfikacji beneficjentów rzeczywistych, czyli faktycznych właścicieli kontrahentów firmy. Przekonanie o powszechności korupcji w polskim biznesie podziela co trzeci respondent, natomiast wiara w skuteczną walkę z tym zjawiskiem wśród ankietowanych jest znikoma. ...

Raport EY: Przedsiębiorcy nie są świadomi, że mogą poprawić swoją kondycję finansową dzięki niższym składkom ZUS

Raporty i ekspertyzy, 14 kwietnia 2016

Ponad połowa przedsiębiorców twierdzi, że składka wypadkowa, odprowadzania przez ich firmy co miesiąc do ZUS, jest zbyt wysoka – wynika z raportu EY pt. „Koszty bezpieczeństwa pracy i prewencja wypadkowa”.

Kontakt dla mediów

Marta Tyszer
Media Officer
marta.tyszer@pl.ey.com
EY
tel: +48 22 557 78 52
mobile: +48 508 018 456

Spotkajmy się

Spotkajmy się tam, gdzie lubisz najbardziej. Dołącz do naszych społeczności!

Archiwalne komunikaty