Informacje korporacyjne

EY firmą roku z sektora doradztwa podatkowego i finansowego w Polsce według magazynu Eurobuild

08 grudnia 2014

  • Share
EY firmą roku z sektora doradztwa podatkowego i finansowego w Polsce według magazynu Eurobuild

Firma doradcza EY została wybrana w 5. edycji konkursu Eurobuild Awards firmą roku z sektora doradztwa podatkowego i finansowego w Polsce. Nominowanych oceniało jury składające się z profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych.

Nagrody Eurobuilds Awards zostały przyznane 4 grudnia w trakcie gali w warszawskim Hotelu Hilton. Przedstawiciele czołowych firm rynku nieruchomości komercyjnych nagrodzili najlepsze firmy i projekty w 33 kategoriach. Wśród nich wybrano firmę roku z sektora doradztwa podatkowego i finansowego w Polsce.

EY świadczy profesjonalne usługi dla branży nieruchomości komercyjnych w zakresie doradztwa strategicznego, inwestycyjnego, wycen i doradztwa transakcyjnego. Eksperci z zakresu finansów, podatków i audytu dostarczają zintegrowane rozwiązania, obsługując liczne projekty w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Eurobuild Awards to prestiżowe nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem projektu Eurobuild Awards 2014 było wyłonienie najlepszych firm oraz projektów zrealizowanych/otwartych w bieżącym roku.

Liderzy EY z grupy doradztwa rynku nieruchomości

Anna_Kicinska_www.jpgAnna Kicińska
Grupa Rynku Nieruchomości EY

Anna Kicińska, Partner EY, lider grupy doradztwa rynku nieruchomości na region Centralnej i Południowej Europy (CSE). Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizuje się w wycenach, doradztwie transakcyjnym, analizach rynkowych oraz doradztwie strategicznym dla klientów korporacyjnych.

Katarzyna_Twarowska_www.jpgKatarzyna Twarowska
Audyt dla rynku nieruchomości EY

Katarzyna Twarowska, lider audytu nieruchomości EY w regionie CSE. Pełni funkcję dyrektora w grupie usług audytorskich w Polsce i jest członkiem grupy nieruchomości w EY. Katarzyna ma ponad 10-letnie doświadczenie związane z audytem i usługami finansowymi, jest Biegłym Rewidentem. Posiada wszechstronne doświadczenie w badaniu dużych międzynarodowych grup finansowych, due diligence finansowym, IPO oraz badaniu spółek publicznych notowanych na rynku GPW w Warszawie. Specjalizuje się w świadczeniu usług audytorskich i finansowych dla spółek z rynku nieruchomości.

MMichal_Thedy_www.jpgichał Thedy
Doradztwo podatkowe dla rynku nieruchomości EY

Michał Thedy jest liderem doradztwa podatkowego nieruchomości EY w regionie CSE. Michał jest doradcą podatkowym z 15-letnim doświadczeniem we wdrażaniu efektywnych podatkowo struktur inwestycyjnych, doradztwie transakcyjnym, krajowych i międzynarodowych restrukturyzacjach oraz planowaniu podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających na runku nieruchomości.

O firmie EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.

EY w Polsce to ponad 1600 ekspertów pracujących w 6 biurach: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Według Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej" i „Parkietu" w 2013 roku byliśmy największą firmą świadczącą usługi profesjonalne w Polsce pod względem przychodów.

Audytujemy ponad 1500 firm działających na polskim rynku. W 2014 roku zdobyliśmy tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej" oraz Największej Firmy Doradztwa Podatkowego wg. rankingu „Rzeczpospolitej". Od lat zajmujemy również pozycję lidera w rankingach najbardziej pożądanych pracodawców. Zdobyliśmy tytuł „Pracodawca Roku 2013” w rankingu przeprowadzonym przez AIESEC oraz pierwsze miejsce spośród firm z tzw. Wielkiej Czwórki w rankingu „Idealny Pracodawca” przeprowadzonym przez Universum.

Dowiedz się więcej na: www.ey.com/PL/pl/Home

Załączniki komunikatu