Informacje korporacyjne

EY najbardziej pożądanym pracodawcą wg specjalistów i menedżerów

27 kwietnia 2016

  • Share
EY najbardziej pożądanym pracodawcą wg specjalistów i menedżerów

Aż 40% specjalistów i menedżerów biorących udział w badaniu Antal wskazało firmę doradczą EY jako najbardziej pożądanego pracodawcę w kategorii consulting. Także studenci wysoko oceniają EY jako miejsce pracy. W rankingu TOP100 Polish trendence Graduate Barometer 2016 firma znalazła się na 1. miejscu w branży usług profesjonalnych.

Firma rekrutacyjna Antal opublikowała wyniki 6. edycji badania „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów". Ponad 3400 ankietowanych wytypowało najlepsze miejsca pracy w 14 branżach. W kategorii consulting zwyciężyła firma doradcza EY, którą wskazało aż 40% badanych.

W rankingu TOP100 organizowanym przez trendence ponad 20 tysięcy studentów i absolwentów wskazało najlepszych pracodawców w ramach kategorii Biznes oraz Inżynieria/IT. W pierwszej z nich EY zajął 6. miejsce i 1. wśród firm z branży usług profesjonalnych.

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 212 000 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma ponad 1800 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg. rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 14 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

Jednym ze społecznych zobowiązań EY jest też innowacyjny projekt z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu o nazwie Sprawne Państwo. Jest to program mający na celu podniesienie efektywności i polepszenie skuteczności działania administracji publicznej w Polsce.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Przez trzy lata z rzędu (2012, 2013, 2014) firma otrzymywała tytuł Idealnego Pracodawcy według Uniwersum. Również trzykrotnie zajmowała pierwsze miejsce w badaniu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. 

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl 

Załączniki komunikatu