Informacje korporacyjne

Rusza program EY Accelerating Entrepreneurs dla innowacyjnych start-upów z całego świata. Zgłoś się już dziś!

08 grudnia 2017

  • Share
Rusza program EY Accelerating Entrepreneurs dla innowacyjnych start-upów z całego świata. Zgłoś się już dziś!

Do 18 grudnia można się zgłaszać do programu EY Accelerating Entrepreneurs. To program dla dynamicznych i innowacyjnych start-upów z doświadczeniem międzynarodowym, które działają w obszarze nowych technologii. Celem programu jest pomoc w dalszej ekspansji i budowanie relacji z międzynarodowymi korporacjami i innymi startupami. Wydarzenie odbędzie się w kwietniu w Amsterdamie.

- Poszukujemy firm technologicznych, które mają już pierwsze wdrożenia swoich rozwiązań i pierwsze doświadczenia międzynarodowe oraz myślą o biznesie w skali globalnej – mówi Krzysztof Witkowski, odpowiedzialny za programy skierowane do startupów z ramienia EY.

EY Accelerating Entrepreneurs to program dla firm z całego świata. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Współpraca. Nowy sposób na innowacje?” Start-upy wezmą także udział w konferencji EY nt. technologii cyfrowych Innovation Realized 2018. Oba wydarzenia odbędą się w dniach 21-24 kwietnia 2018 roku w Amsterdamie.

W programie wydarzeń sesje ze światowej sławy mówcami, warsztaty oraz bezpośrednie spotkania z przedstawicielami wiodących światowych korporacji. – To świetna okazja do rozmów z dyrektorami ds. innowacji (CIO) z wielu firm o globalnym zasięgu, którzy szukają innowacyjnych start-upów nastawionych na nowe technologie, które mogą pomóc im w rozwiązaniu złożonych problemów, z którymi się spotykają w swojej codziennej pracy. Program EY Accelerating Entrepreneurs i konferencja Innovation Realized to także szansa na dzielenie się wiedzą, wymianę i budowanie sieci kontaktów z innymi start-upami z całego świata. To bardzo pomocne w zwiększaniu skali biznesu  – dodaje Krzysztof Witkowski.

Do poprzedniej edycji programu zakwalifikowały start-upy z Polski: Perfect Gym Solutions oraz Nethone. Perfect Gym Solutions dostarcza oprogramowanie dla klubów fitness w 38 krajach na świecie. Nethone dostarcza rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję z obszaru Business Intelligence, pozwalające m.in. w czasie rzeczywistym przewidywać oszustwa w branży e-commerce i automatycznie im zapobiegać.

Innovation Realized 2018 to konferencja z udziałem 250 prezesów, dyrektorów ds. cyfryzacji, innowacji, strategii i rozwoju, a także firm, które tworzą rewolucyjne rozwiązania i liderów opinii z całego świata, którzy wspólnie będą generować nowe idee i rozwiązywać złożone wyzwania biznesowe.

Do programu EY Accelerating Entrepreneurs może się zgłosić założyciel lub prezes start-upu, który jest odpowiedzialny za ostatnie projekty i wyniki firmy i który:

- ma innowacyjny produkt, usługę lub model biznesowy oparty o nowoczesne rozwiązania technologiczne, który odpowiada aktualnym wyzwaniom biznesowym (zwłaszcza w obszarze: sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej, interfejsu użytkownika, analityki dużych zbiorów danych, robotyki, Internetu Rzeczy);

- jest obecny na rynkach międzynarodowych i posiada duży potencjał do ekspansji zagranicznej.

Koszty związanie z uczestnictwem w programie dla wybranych start-upów pokrywa EY. Więcej informacji a także szczegółowe kryteria i formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: www.ey.com/aep.

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 247 570 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 2800 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 15 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. W EY Polska działa inicjatywa EY Art Club promująca polskich artystów młodego pokolenia. Organizowane są spotkania z ludźmi sztuki, wykłady i wspólne zwiedzanie wystaw. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2017 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl

Załączniki komunikatu