Informacje korporacyjne

EY - jedyna firma doradcza - wybrana Najlepszym Miejscem Pracy 2018 przez pracowników

29 marca 2018

  • Share
EY - jedyna firma doradcza - wybrana Najlepszym Miejscem Pracy 2018 przez pracowników

W 10., jubileuszowej edycji konkursu Great Place to Work®, EY, jako jedyna firma doradcza otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2018 w Polsce. To drugie z rzędu wyróżnienie w tym prestiżowym badaniu. Firma EY zdobyła także tytuł Rzecznika Standardu Etyki.

- To dla nas szczególnie ważny tytuł, ponieważ jest przyznawany na podstawie głosów naszych pracowników. Oznacza to, że to osoby, które najlepiej znają naszą organizację, dobrze się tu czują i zwyczajnie lubią tu pracować. Są także skłonne do tego, żeby polecać to miejsce pracy swoim znajomym – mówi Agnieszka Maciejewska, Dyrektor ds. Personalnych w EY. - To wyróżnienie potwierdza, że nasze starania, aby stworzyć środowisko pracy, gdzie każdy może osiągnąć swoje indywidualne cele zawodowe i prywatne, przynoszą efekty – mówi Anna Woźniak, Doświadczony Menedżer ds. Rekrutacji w EY. – W tym roku rozpoczęliśmy nowe inicjatywy dla kobiet, takie jak np. „Build your success @EY” i „Navigator” oraz Program Mentoringowy, w którym każdy może wziąć udział. Do firmy zapraszamy wszystkich, niezależnie od profilu wykształcenia, bo wierzymy, że innowacje powstają tam, gdzie zderzają się różne punkty widzenia – dodaje.

Firma doradcza EY nie tylko otrzymała tytuł Great Place to Work®, ale także tytuł Rzecznika Standardu Etyki – deklarację poparcia dla wartości etycznych w działaniach organizacji na każdym jej szczeblu i przez każdego pracownika. To wyróżnienie jest przyznawane przez UN Global Compact Network Poland – organizację działającą w ramach ONZ.

Prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2018 jest nadawany przedsiębiorstwom działającym w Polsce, które potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami oparte na wzajemnym zaufaniu.

Partnerami strategicznymi konkursu Great Place to Work® są Konfederacja Lewiatan i Global Compact Network Poland. W tym roku gala konkursu została ponadto objęta patronatem honorowym przez Panią Elżbietę Rafalską, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Stowarzyszenie Kongres Kobiet oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Badanie Great Place To Work® ma ponad trzydziestoletnią historię i niezmiennie jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie.

Więcej o rekrutacji do firmy doradczej EY znajdziesz tutaj

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 247 570 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 2800 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 15 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. W EY Polska działa inicjatywa EY Art Club promująca polskich artystów młodego pokolenia. Organizowane są spotkania z ludźmi sztuki, wykłady i wspólne zwiedzanie wystaw. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2017 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl

Załączniki komunikatu