Informacje korporacyjne

Praca w firmie doradczej w 48 godzin, czyli ekspresowa rekrutacja w EY Polska

24 maja 2018

  • Share
Praca w firmie doradczej w 48 godzin, czyli ekspresowa rekrutacja w EY Polska

Podczas specjalnych wydarzeń, w trzech miastach w Polsce, wybrani kandydaci będą mogli rozpocząć karierę zawodową w firmie doradczej w EY w zaledwie 48 godzin. Taka oferta czeka na osoby zainteresowane pracą lub praktykami w Audycie lub Doradztwie Podatkowym. Rekrutacja bez CV i listu motywacyjnego odbywa się w ramach akcji EY Express.

Aplikuj bez CV, sprawdź się w dwa dni

EY Express to 3 wydarzenia – w Katowicach (28 maja), Warszawie (5 czerwca) i Poznaniu (6 czerwca). Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego kandydaci otrzymują zaproszenie do biura firmy. Na początek czekają na nich testy numeryczne i biznesowe. W przypadku EY Express wprowadzono tryb „zerówkowy”, aby każdy mógł sprawdzić się bez konsekwencji. Po zaliczonych testach na uczestników czekają rekruterzy. Osoby, które pozytywnie przejdą ten etap, otrzymują zaproszenie na rozmowę ze swoim przyszłym przełożonym zaplanowaną na kolejny dzień. Ostatni etap to już oferta – pracy lub płatnych praktyk w dziale Audytu lub Doradztwa Podatkowego. Wszystko odbywa się w 48 godzin.

Testy z możliwością powtórki, informacja zwrotna po każdym etapie

„Zerówkowy” tryb testów to nie jedyne udogodnienie, które przygotowała firma EY dla gotowych na podjęcie wyzwania. - Po każdym etapie procesu kandydaci otrzymają rozbudowaną informację zwrotną - wraz ze wskazaniem silnych stron oraz tych, które warto dalszej rozwijać. Podczas standardowej rekrutacji do EY zawsze udzielamy informacji zwrotnej, jednak w przypadku EY Express otrzymuje się ją natychmiastowo i w rozbudowanej formie – mówi Anna Woźniak, Doświadczony Menedżer ds. Rekrutacji w EY.

Szansa na lepsze poznanie

- Podczas EY Express kandydaci mają okazję zwiedzić biuro, wypić kawę z rekruterem i poznać nas lepiej, szybko i w przyjaznej atmosferze – komentuje Anna Woźniak.

Tegoroczny EY Express to kontynuacja ubiegłorocznego cyklu, w ramach którego pracę lub praktyki w EY otrzymało kilkadziesiąt osób. W tym roku firma planuje zatrudnić ponad 200 praktykantów i asystentów.

Zapisy na EY Express trwają. Więcej informacji znajduje się na stronie www.eyexpress.pl

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 247 570 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 3200 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 15 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. W EY Polska działa inicjatywa EY Art Club promująca polskich artystów młodego pokolenia. Organizowane są spotkania z ludźmi sztuki, wykłady i wspólne zwiedzanie wystaw. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2017 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl