Informacje korporacyjne

Pięcioro nowych partnerów EY

02 lipca 2018

  • Share
Pięcioro nowych partnerów EY

Na stanowisko partnera w firmie doradczej EY awansowało pięć osób: Sylwia Migdał oraz Zbigniew Deptuła z Działu Doradztwa Podatkowego, Paweł Bukowiński i Arkadiusz Strasz z Działu Doradztwa Transakcyjnego oraz Tomasz Dyrda z Zespołu Zarządzania Ryzykiem Nadużyć. Nowe funkcje obejmują od 1 lipca.

Sylwia Migdał jest partnerem w Dziale Doradztwa Podatkowego EY. Pracuje w Zespole Podatków Międzynarodowych (International Tax Services). Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej kierunek Finanse i Bankowość, a od 2004 r. licencjonowanym doradcą podatkowym. Dodatkowo ma uprawnienia ACCA. Poza znajomością systemów podatkowych w Polsce i Europie dysponuje także wiedzą o amerykańskim systemie podatkowym oraz systemach innych krajów, bowiem od 2015 roku rezyduje w Nowym Jorku gdzie jest liderem Eastern European Business Group. Przed wyjazdem do USA przez lata była liderem grupy Tax Accounting and Risk Advisory Services. Specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych korporacji posiadających lub rozważających obecność w naszym regionie.

Paweł Bukowiński jest partnerem w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY. Współkieruje zespołem wsparcia transakcyjnego w zakresie due diligence. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Karierę w EY rozpoczął w 2004 r. Paweł uczestniczył w największych transakcjach fuzji i przejęć na polskim rynku, pracując dla funduszy Private Equity oraz klientów korporacyjnych. Paweł jest liderem zespołu Usług Doradztwa Dezinwestycyjnego EY w regionie CESA (Europa Środkowa i Południowo-Wschodnia oraz Azja Centralna) oraz członkiem organizacji ACCA.

Zbigniew Deptuła jest partnerem w Dziale Doradztwa Podatkowego EY. Pracuje w Zespole Sprawozdawczości Podatkowej. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ma licencję doradcy podatkowego. Ukończył program „MBA for IT” na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Ma 16 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym dla klientów z różnych branż, w szczególności dla firm farmaceutycznych oraz medycznych. Realizuje projekty outsourcingu podatkowego oraz kontrole rozliczeń podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu ich informatyzacji i automatyzacji.

Tomasz Dyrda jest partnerem w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć w EY. Współpracuje z polskimi i globalnymi firmami oraz kancelariami prawnymi. Kieruje zespołem oferującym usługi bazujące na rozwiązaniach IT na potrzeby audytów śledczych, compliance, zapobiegania nadużyciom i walki z cyberprzestępczością. Swoje 18-letnie doświadczenie zawodowe zdobył w EY (a wcześniej w latach 2000 – 2002 w Arthur Andersen), realizując i nadzorując projekty w 15 krajach w Europie Środkowo - Wschodniej.

Arkadiusz Strasz jest partnerem w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY. W firmie doradczej EY pracuje od 16 lat. Posiada doświadczenie w zakresie due diligence, analiz finansowych a także badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych największych polskich instytucji finansowych oraz innych spółek. Arkadiusz jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Finanse i Rachunkowość. Jest biegłym rewidentem i członkiem organizacji ACCA.

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 247 570 pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma blisko 3200 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 15 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. W EY Polska działa inicjatywa EY Art Club promująca polskich artystów młodego pokolenia. Organizowane są spotkania z ludźmi sztuki, wykłady i wspólne zwiedzanie wystaw. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2017 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl

Załączniki komunikatu