Awanse w kancelarii EY Law

20 października 2020

  • Share

Miło nam poinformować o awansach w Kancelarii EY Law. Zbigniew Pindel otrzymał awans na stanowisko Associate Partnera a Jakub Organ i Wojciech Domagała na stanowisko Counsela.

Zbigniew Pindel ma blisko 15 letnie doświadczenie zawodowe, a z kancelarią EY Law związany od momentu jej powstania. Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z procesami reorganizacyjnymi w spółkach, prawem pracy, prawie pomocy publicznej i sporach. Kieruje Zespołem ds. Compliance w EY Law oraz biurami EY Law w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu.

Jakub Organ ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, a w EY Law pracuje od 7 lat. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie transakcji fuzji i przejęć (M&A), procesów reorganizacyjnych w grupach kapitałowych, prawa rynków kapitałowych oraz wsparciem przedsiębiorców w rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności w Polsce.

Wojciech Domagała jest adwokatem specjalizującym się w prawie energetycznym, który od lat rozwija praktykę Energetyki i Ochrony Środowiska w Kancelarii EY Law. W skład rozwijanego przez niego zespołu wchodzą nie tylko prawnicy, ale również pracownicy naukowi i inżynierowie – dzięki swojej interdyscyplinarności EY Law jest w stanie zaoferować klientom unikatowe na rynku usługi, wykraczające poza tradycyjne doradztwo prawne.

Kancelaria EY Law łączy wieloletnie doświadczenie radców prawnych i adwokatów ze standardami świadczenia usług obowiązującymi w grupie EY i znajomością biznesowych zasad działania naszych klientów. Oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania wdrażane we współpracy z zespołami doradztwa biznesowego, transakcyjnego i podatkowego EY. Jest numerem 1 wśród międzynarodowych kancelarii prawnych, jeśli chodzi o liczbę biur na świecie. W samej Europie obecnie działa ponad 30 kancelarii EY Law. W Polsce jest jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii prawnych. Liczne wyróżnienia w rankingach Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFRL 1000, WTR 1000, I AM Patent, potwierdzają renomę kancelarii, a także prestiż obsługiwanych klientów i realizowanych projektów.

 

O firmie EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje blisko 300 tys. specjalistów. Łączą ich wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom najwyższej jakości usług. Misją EY jest  - „Building a Better Working World”, bo lepiej funkcjonujący świat to lepiej funkcjonujące gospodarki, społeczeństwa i my sami.

EY w Polsce to prawie 4000 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych EY.

EY Polska był wielokrotnie nagradzany przez media biznesowe tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego, firma wygrywała również rankingi na najlepsza firmę audytorską.

EY Polska od 2003 roku prowadzi polską edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY to jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma była wielokrotnie wyróżniana tytułem Najbardziej Pożądany Pracodawca w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. EY jest również laureatem w rankingu Great Place to Work w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników. EY to także Idealny Pracodawca według Uniwersum.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na https://www.ey.com/pl_pl