Informacje korporacyjne

EY po raz kolejny partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego

29 maja 2019

  • Share
EY po raz kolejny partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego

„Jak żyć w czasach niepewności?” - to temat przewodni IX Europejskiego Kongresu Finansowego. W tym roku 11 prelegentów z EY weźmie udział w 9 debatach i dyskusjach. W dniach 3-5 czerwca w Sopocie, EY organizuje między innymi debatę „Świat po śmierci LIBORU – reforma IBOR”, podczas której eksperci będą mówić między innymi co dalej z umowami kredytowymi klientów, gdzie stawka LIBOR jest obecna. W debacie „Jak uwolnić potencjał danych” prelegenci poszukają odpowiedzi na pytanie, jak z pożytkiem dla banku i klienta korzystać z ogromu informacji, które posiadają instytucje finansowe na temat swoich klientów. Tradycyjnie, jak co roku, eksperci EY poprowadzą także - Debatę Prezesów pt. „Mapa wyzwań przed sektorem bankowym”, w której wezmą udział zarządzający największymi bankami w Polsce.

EY Polska jest po raz kolejny partnerem Europejskiego Kongresu Finansowego, a szczegółowy plan aktywności ekspertów EY podczas tegorocznej edycji dostępny jest poniżej.

Poniedziałek – 3 czerwca

Godz. 17:50-19:20

NewTech - wizje, trendy, wyzwania

Komentarz prawny:

Justyna Wilczyńska-Baraniak, Associate Partner/Adwokat, EY Law - IP, IT, Digital


Wtorek – 4 czerwca

Godz. 09:00-10:15

Proces kredytowy przyjazny dla klienta i optymalny dla banku, kierunki zmian

Wystąpienie wprowadzające oraz prowadzenie: Michał Kowalewski - Dyrektor SME/Bankowość Korporacyjna, EY


Godz. 13.45-15.00

Świat po śmierci LIBORU – reforma IBOR

Moderator

Paweł Preuss, Partner, EY

Wystąpienie wprowadzające:

Janusz Miszczak, Associate Partner, EY


Godz. 15.30-16.45

Jak uwolnić potencjał danych?

Moderator oraz wystąpienie wprowadzające:

Robert Małysz, Associate Partner, EY, Zespół Data & Analytics


Godz. 17.15-18.30

Debata Prezesów. Mapa wyzwań przed sektorem bankowym

Moderatorzy:

Jan Krzysztof Bielecki, Przewodniczący Rady Programowej Europejskiego Kongresu Finansowego

Iwona Kozera, Partner, EY, Lider Doradztwa Biznesowego, Europa Centralna, Wschodnia, Południowo-Wschodnia i Centralna Azja


 Godz. 17.15-18.30

Szanse i zagrożenia na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Rynek najemcy czy rynek wynajmującego?

Udział w debacie:

Anna Kicińska, Partner, EY, Real Estate Group Leader


Środa – 5 czerwca

Godz. 09:00-10:15

Future of work - czy to jednak już nie teraźniejszość?

Moderator: Michał Grzybowski, Partner, EY


Godz. 10:45-12:00

Zagrajmy w otwarte karty – rola Banków, Fintech i Bigtech w świecie po „Open Banking”

Moderator: Wojciech Soleniec, Partner, EY

Wystąpienie wprowadzające: Łukasz Kąpielewski, Menedżer, EY

Justyna Wilczyńska-Baraniak, Adwokat, Associate Partner, Kancelaria EY Law


Godz. 10:45-12:00

Okrągły stół rynku kapitałowego

Udział w debacie:

Iwona Kozera, Partner, EY, Lider Doradztwa Biznesowego, Europa Centralna, Wschodnia, Południowo-Wschodnia i Centralna Azja


 

O firmie EY

Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Na całym świecie EY zatrudnia ponad 260 tysięcy pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Misją EY jest ciągłe usprawnianie rzeczywistości wyrażające się w haśle „Building a Better Working World”. Firma pomaga swoim pracownikom, klientom i społecznościom, w których funkcjonuje wykorzystać ich potencjał.

EY ma biura w ponad 150 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w niemal każdym zakątku świata. W Polsce ma ponad 3 200 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w centrach kompetencyjnych. Na lokalnym rynku EY wielokrotnie nagradzano tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego wg rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Firma wygrywała również Ranking Audytorów Rzeczpospolitej.

EY angażuje się w działania na rzecz promocji przedsiębiorczości. Od 16 lat zaprasza kandydatów do startu w polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują nasz kraj w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo.

EY od wielu lat na całym świecie wspiera inicjatywy związane ze sztuką. W Londynie jest partnerem Tate Britain i Tate Modern. Współpracuje także z British Museum czy National Gallery. Liczne projekty realizowane są także w Australii. Od 2017 roku EY Polska jest Mecenasem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

EY to także jeden z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma została wielokrotnie wyróżniona tytułem Idealnego Pracodawcy według Uniwersum, a także Najbardziej Pożądanego Pracodawcy w rankingu „Pracodawca Roku®” prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. W 2018 roku Great Place to Work nagrodził EY w kategorii organizacji zatrudniających ponad 500 pracowników.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl  

 

Załączniki komunikatu